top of page

Весільна вечірка просто неба

Юлія та Артем

У центрі наших весіль завжди знаходиться пара з її особливостями, захопленнями, ідеями. Решта (сценарій, оформлення, розваги) будується навколо пари. І велика цінність знаходити саме таких молодят, хто не боїться відкриватися і бути собою, не хоче копіювати, а готовий витрачати час та енергію на створення унікальних речей. А ми завжди поряд і завжди допоможемо.

 

З Юлею та Артемом було саме так. Кожна ідея – прямо в серце, кожна зустріч – повне занурення у тему. Результат - абсолютно унікальний і несхожий на решту свят.

Відразу два захоплення, дві пристрасті: автомобілі та подорожі знайшли своє відображення у декорі весілля Юлії та Артема. Дуже важливий персонаж - раритетний автомобіль на ім'я "Грегорі", який був зібраний Артемом та його друзями, зайняв центральне місце в концепції оформлення, як символ романтичних подорожей пари та хобі нареченого.

Дуже улюблений нами формат весілля просто неба подарував абсолютно незабутні емоції. Без сумніву, церемонія – лише вечірня, неймовірно зворушлива та особиста. І найсміливіший вчинок цього дня - сюрприз нареченому: наречена Юля за підтримки ведучого читала реп для Артема. Робила вона це вперше у житті. Тільки уявіть! Саме так народжуються незабутні емоції. Саме таким ми запам'ятали цей день.

A_J-835.jpg

Організація та координація: весільна агенція MUZA-wedding

Флористика та декор: студія флористики та декору "Koinonia"

Фото: Ілля Русачков, Ольга Каррера

Відео: Віталій Пантус

Ведуча церемонії: Оксана Вотум

Ведучий вечора: Мішель Сайкалі

Група: IDAHO

bottom of page