top of page

Свято справжнього кохання

Влада та Герман

Нас щиро надихають історії кохання пар, які беруть початок ще в юні роки, коли перші ніжні почуття з часом  тільки зміцнюються, дозрівають і призводять до усвідомленого створення сім'ї. І це якраз про історію відносин Влади та Германа.

Це неймовірно красиве та стильне камерне весілля ми спланували за 3 тижні, хоча знайомі з молодятами були набагато раніше і розпочинали планування з іншої дати та іншого числа гостей. Але 2022 рік вніс корективи в плани багатьох пар. І ми пишаємося рішенням молодят не відкладати життя на завтра, святкувати своє кохання тут і зараз!

Дуже теплий та ніжний спільний ранок, потім трохи драйву від подруг, перша зустріч у весільних образах на фоні улюбленого Києва – таким був початок весільного дня Влади та Германа. Потім – найбільш хвилююча, але така важлива подія – глибока та унікальна весільна церемонія від Оксани Вотум. Навіть дощ, що було почався, не вистояв перед красою та силою моменту та припинився з виходом Влади. 

А далі - теплі привітання та обійми, багато спілкування та танців. Хіба не ідеально!?

А ще хочемо звернути вашу увагу на неймовірну естетику цього свята. Гармонія місця та стилю, дуже красива колористика та бездоганна флористика. Ось тепер точно - ідеально!

Організація та координація: весільна агенція MUZA-wedding

Флористика та декор: Blossom design

Фото: Olya Carrera
Відео: Анна Дем’яненко

Ведуча церемонії: Оксана Вотум

Ведучий вечора: Євген Тюртюбек

Локація: Harvest Restaurant

Свадьба, киев, во, время, войны, можно, ли, жениться, официальная, регистрация, молодожены, свадебная цеермония, декор, дождь, на, свадьбу, Весілля, київ, під, час, війни, можна, одружитися, офіційна, реєстрація, молодята, весільна цеєрмонія, декор, дощ, на, весілля
bottom of page