top of page

Куди приводять мрії

Вікторія та Олег

Вони познайомилися, коли Віці було шістнадцять, а Олегові – сімнадцять. Він зустрічав її із занять із репетиторами, дарував трояндочки та кіндери. Коли Віка вступила до Києва, Олег одразу ухвалив рішення їхати разом із нею. Вони разом почали свій шлях у у великому місті з нуля, дорослішали разом і пліч-о-пліч йшли до спільної мрії.

Через вісім років після знайомства на балкончику Парижа Олег зробив пропозицію Віке. А ще через рік трапилося це красиве та стильне весілля.

Він любить її почуття гумору, винахідливість, її посмішку та бездонні очі, а також те, як вона виявляє своє кохання. Вона цінує в ньому щирість, чесність, надійність, а також обожнює, коли вони разом їдять щось смачне під серіал або мандрують разом.

Вони мріють купити будинок, відсвяткувати золоте весілля разом зі своїми батьками, дітьми та онуками, а також побачити океан та китів. І не випадково глибокі синій відтінок, золото та елементи хвиль лягли в основу концепції оформлення цього стильного весілля. 

 

Нехай ці красиві мрії обов'язково здійснятся!

Флористика та декор: студія флористики та декору "Koinonia"

Фото: Іра та Діма Фролови
Відео: Ziffir Videography

Ведучий вечора: Мішель Сайкалі
Ведуча весільної церемонії: Юлія Крауз

Свадьба Киев в Трипольском Солнце, организация - свадебное агентство MUZA-wedding (Муза-вединг), стильный модерн, резные элементы, голубюой и синий, церемония, подиум
bottom of page