top of page

"ДНК кохання" - дуже естетичне весілля з особливою увагою до деталей та смислів

Вероніка та Олексій

Весілля Вероніки та Олексія на стільки унікальне, що жодний огляд не здатний в повному обсязі передати ні задум, ні атмосферу. "Вся сіль у деталях" - на 100% цей випадок, коли кожна деталь весілля покликана відобразити смаки та інтереси пари, передати емоцію, нагадати гостям щось важливе про головних героїв та їхню історію кохання.

Почнемо із зони весільної церемонії, яка формою нагадує ДНК-молекулу. Це символ того, що кохання і вибір супутника життя запрограмовані в наших генах, і справжні щасливчики знаходять один одного.

Також зверніть увагу на прекрасну різноманітну флористику, неймовірно складне та незвичайне поєднання кольорів. Це вибір справжніх естетів. Акцент зроблено на місцеву сезонну квітку від українських фермерів, на природність та унікальність.  Квіткові мотиви, ніби відмальовані вручну, використані у всій поліграфії. А план розсадки гостей з персональним презентом у вигляді насіння квітів – це не просто приємність, а подарунок із змістом. Кожну деталь хочеться розглядати знову і знову, відкривати все нові грані. Все як у справжньому коханні!

Також ми не могли забути про велику пристрасть пари до мандрівок. Окрім програми вечора, ця тематика знайшла своє відображення в унікальній зоні під назвою "Карта майбутніх подорожей", де кожен гість у вигляді побажання зміг задати точку призначення чергової подорожі пари.

Пишаємося, що нам вдалося зібрати команду, яка відчула унікальність цієї пари та концепції весілля! Ця серія фото (і обов'язково подивіться відео) дуже добре передає атмосферу, найдрібніші деталі та гармонію весільного дня Вероніки та Олексія.

свадьба, внимание, к, деталям, ботаникал, цветочные, мотивы, свадебное, агентство,организация, свадьбы, свадеб, киев, украина, муза, вединг, весілля, увага, до, деталей, ботанікал, квіткові, мотиви, весільне, агентство,організація, весілля, весіль, київ, україна, муза, відінг, botanical, blossom, muza, wedding, agency

Організація та координація: весільна агенція MUZA-wedding

Флористика та декор: Blossom design

Фото: Іра та Діма Фролови
Відео: Анна Дем’яненко

Ведуча церемонії: Оксана Вотум

Ведучий вечора: Павло Жилін

Локація: Harvest Restaurant

bottom of page