top of page

Geography of a love story

Анастасія та Роман

Настя та Рома - активні та життєрадісні, не уявляють своє життя без спорту та подорожей. З кожною країною у пари пов'язаний певний етап відносин. Саме тому тема подорожей лягла в основу концепції весілля, а найзнаковіші в історії стосунків пари країни надихнули нас на створення тематичних зон:

 

Італія – перша спільна поїздка, і з того моменту – найкраще місце у світі! Звичайно ж, асоціюється ще й зі смачною їжею, тож Італія стала королевою серед фуд-станцій вечора.

Голландія – незабутня поїздка з друзями. Було весело, дуже весело! За веселощі на весіллі відповідали голландські кекси (ну, майже голландські), а за збереження яскравих моментів із друзями - зона полароїда, де можна було зробити собі моментальний знімок або залишити фото з побажаннями для пари на спеціальному стенді.

 

Грузія - подорож удвох, коли прийшло усвідомлення, наскільки їм добре разом. Новий рівень відносин. Смачно, дуже смачно! І, звісно, ​​Грузія також посіла своє почесне місце серед фуд-станцій.

США - поїздка до дня народження Насті, одна з найбільш незабутніх. Рома показав їй ті місця, де вже був раніше. Міні-бургери, картопля фрі, кока-колла – справжнє торжество вуличної їжі на весіллі!

ОАЕ - пропозиція руки і серця в ресторані з чудовим видом на Бурдж Халіфу. Саме там Настя сказада "ТАК!"

І шикарна лаунж-зона в арабському стилі на весіллі, яке наприкінці вечора запрацювало як кальянна.

А тепер обов'язково перегортайте фото до кінця, щоб побачити кожну тематичну зону та відчути приголомшливу атмосферу цього вечора!

свадьба, Киев, свадебное, агентсво, MUZA-wedding, муза, вединг, концептуальная, тематика, путешествий, ведущий, Мишель, Сайкали, церемония, горы, пальмовые ветви, пампас, сухоцветы, ресторан, Fabius

Організація та координація: весільна агенція MUZA-wedding

Флористика та декор: студія флористики та декору "Koinonia"

Фото: Ольга Дементьєва
Відео: Oneshchak Production

Ведучий вечора: Мішель Сайкалі

Ведуча весільної церемонії: Оксана Вотум
Група: CHICA-BAND

bottom of page