top of page

You are my universe

Марія та Євген

Космічне весілля Маші та Жені відбулося у форматі вечірки для найближчих. Друзі пари прилетіли до Києва з різних країн, щоби стати свідками зворушливої ​​церемонії, а потім добряче повеселитися разом.

Тематика космосу стала основою концепції оформлення весілля. Але космос Маші та Жені вийшов не холодним, а стильним, ніжним та легким.

Зіркою оформлення стала зона весільної церемонії. Для реалізації задуму нам довелося забудувати дитячий басейн, а саме – розмістити подіум прямо на басейні. Так ми змогли досягти гарного вигляду на фоні (озеро та дерева), але при цьому не жертвувати масштабами конструкцій.

Про насичену програму вечора найкраще розповість серія фото. А головна зірочка свята, наречена Маша, особливо яскраво сяяла під час виконання пісні Френка Сінатра "Fly me to the Moon", яка стала справжнім сюрпризом для нареченого та всіх гостей.

Організація та координація: весільна агенція MUZA-wedding

Флористика та декор: студія флористики та декору "Koinonia"

Фото: Дмитро Тараненко
Відео: Ziffir Videography

Ведучий вечора: Володимир Остапчук

Ведуча весільної церемонії: Оксана Вотум

космическая зона свадебной церемонии, космический декор, тематика космоса, невеста и жених, ведущий - Владимир Остапчук, ведущая церемонии - Оксана Вотум, свадебное агентство в Киеве MUZA-wedding, Муза-вединг
bottom of page