top of page

Казковий день, казкові емоції

Анастасія та Сергій

Весілля Насті та Сергія під хештегом #LovebirdsSA - гармонія місця, стилю, кольору, символіки та унікальної історії пари.

Природна зелень, персиково-коралові відтінки у флористиці та прозорі елементи декору вдало поєднувалися з інтер'єром стильної тераси ресторану Fabius. Зона весільної церемонії - більш урочиста, із дзеркальними колонами та квітковими композиціями в стилі модерн; зона банкету і лаунж - затишні та душевні, з особливою увагою до деталей: комбінована розсадка (молодь - за одним довгим столом, старше покоління - за круглими), потопаючий в зелені стіл молодят, окремо виділені "whiskey-bar" для хлопців та "candy- bar" для дівчат, пара папуг-нерозлучників у клітці біля зони відпочинку та ін.

Весільний день Насті та Сергія був наповнений безліччю яскравих емоційних моментів: зворушлива перша зустріч; глибока і до мурашок церемонія, на якій в буквальному сенсі літали метелики; особливі сюрпризи від пари та для пари; найкрасивіший перший весільний танець і, звичайно, запальні танці під стильний кавер-бенд.

Організація та координація: весільна агенція MUZA-wedding

Флористика та декор: студія флористики та декору Олени Остапенко

Фото: Ольга Дементьєва

Відео: Liberty Video

Ведуча церемонії: Оксана Вотум

Ведучий вечора: Мішель Сайкалі

Група: ZAKOHANI

свадьба в лесу в Киевском рсторане Fabius. Свадебная цермония с зеркальными колоннами, стильный жених и красивая невеста, диадема для невесты
bottom of page