top of page

Приголомшлива атмосфера камерного весілля

Катя та Діма

Весілля Каті та Діми може стати вашим натхненням під час планування по-справжньому душевного камерного весілля.

Уявіть собі, ваші весільні збори відбуваються у стильному комфортному номері заміського готелю. З самого ранку і до моменту переодягання у весільне вбрання ви разом: разом зустрічаєте стиліста, фотографів та відеографів, разом снідаєте, разом граєте з домашнім улюбленцем. Вам сьогодні нема куди поспішати, оскільки весілля відбудеться поряд -  в атмосферній оранжереї в оточенні розаріуму.

Починають з'їжджатися найрідніші та найближчі вам люди. На них уже чекають напої, легкі закуски, жива музика та передчуття справжнього свята.

Весільна церемонія – це найкращий емоційний подарунок, який ви можете зробити один одному та вашим гостям. Ваша унікальна історія кохання, ваші обіцянки один одному, побажання та обійми близьких – найцінніші моменти весільного дня.

І тепер у вас попереду цілий вечір, щоб спілкуватися, веселитися, сміятися, танцювати - святкувати ваше кохання. І навіть злива не порушить ваших планів. Ви її навіть не помітите, тому що поруч найкраща команда, яка подбає про все.

Організація та координація: весільна агенція MUZA-wedding

Флористика та декор: Blossom design

Фото: Іра та Діма Фролови
Відео: Horizon

Ведуча церемонії: Оксана Вотум

Ведучий вечора: Євген Тюртюбек

Локація: Bobritsa Dacha

весілля, камерне, красивая пара, на фоне арки, Бобрица, дача, организовать, камерную, камерная, свадьба, у 2022 році, у 2023 році, організувати, замовити, камерне, весілля, локація, для, камерної, весілля, Бобриця, Bobritsa, dacha, мінімалізм, оформлення, оранжерея, в оранжереї, агенція, Київ, Киев, организовать,  свадьбу, свадебный, координатор
bottom of page