top of page

Весілля з італійським характером

Катерина та Євген

Можна подумати, що це гарне стильне весілля Катерини та Євгена під хештегом #LaFamiglia_Vizhul трапилося десь у спекотній Італії. Так, саме такий настрій ми хотіли передати, і так – це наш улюблений Київ.

Чому Італія? Тому що наші молодята живуть у цій гарній країні, надихаються її колоритом та культурою і, звичайно, хотіли поділитися своєю любов'ю зі своїми найближчими людьми.

Класичні архітектурні фрагменти у поєднанні з повітряною садовою флористикою, стримана природна палітра та асоційовані з Італією колоритні акценти (план розсадки на весіллі формі італійського чобота, витончені колби з оливками як комплімент гостям і т.д.) - через такі рішення нам вдалося передати колорит цієї прекрасної країни. Окремо хочеться відзначити незвичайний додаток до аперитиву - зону дегустації італійських вин, де гості могли продегустувати вина певних регіонів Італії.

А тепер нехай ці чарівні фото на кілька хвилин перенесуть вас у особливу атмосферу весільного дня Катерини та Євгена.

Організація та координація: весільна агенція MUZA-wedding

Флористика та декор: студія флористики та декору "Koinonia"

Фото: Слава Мішура

Відео: Ziffir Videography

Ведуча церемонії: Оксана Вотум

Ведучий вечора: Дмитро Антонов

Група: The Cavaliers cover Band

italian wedding - итальянская свадьба Екатерины и Евгения в Киеве, организация свадьбы - свадебное агентство MUZA-wedding (Муза-вединг, Украина), готическая свадебная арка, карта рассадки в форме италии, оливки в колбах, подарки гостям, дегустация итальянского вина
bottom of page