top of page

Атмосфера весілля, яку складно передати. Але ми спробуємо...

Катерина та Валерій

Катерина та Валерій – ця пара з першої зустрічі підкорила нас красою, ніжністю почуттів, щирістю та вмінням бути щасливими разом щодня.

Процес підготовки весільного дня цієї пари складався з надихаючих зустрічей, де хотілося вигадувати нові і нові ідеї, а потім бігти якнайшвидше їх реалізовувати. Так, наприклад, народилася ідея трансформувати виїзну радіостанцію на весіллі (що вже саме по собі оригінально), за допомогою якої ведучий розважав гостей під час welcome drink, у несподівану TikTok-зону, де гості за підтримки фахівця могли записувати забавні відеоролики, а у фіналі свята переглянути нарізку з найкращих моментів на великому екрані.

Також пара підготувала ряд приємних емоційних сюрпризів для своїх рідних. Наприклад, саме бабуся нареченої подавала парі обручки під час церемонії, про що до останнього моменту не знала.

Але сюрпризи підготувала не лише пара. Яскравим і незабутнім подарунком став невеликий виступ гостя - співака Микити Алексєєва. Катя та Валера обіймалися та танцювали під улюблені треки – такі хвилини безцінні.

 

Атмосфери цього свята ми не забудемо ніколи! Про атмосферу важко розповідати. Набагато краще впораються фотографії. Обов'язково перегляньте галерею до кінця.

Katya&Valera_photo_by_Masha_Golub(654).j

Організація та координація: весільна агенція MUZA-wedding

Флористика та декор: студія флористики та декору "Koinonia"

Фото: Маша Голуб

Відео: Ziffir Videography

Ведуча церемонії: Оксана Вотум

Ведучий вечора: Мішель Сайкалі

Свадебное утро в отеле Bursa
Утро невесты в отеле Bursa
first-look или первая встреча жениха и невесты на свадьбе
Радиостанция на свадьбе
Свадебная церемония в ресторане Шелест
Свадебная церемония в ресторане Shelest Киев
Свадьба в ресторане Шелест
Выступление Никиты Алексеева в ресторане Shelest, Киев
певец Никита Алексеев
Пиромузыкальный фейерверк на свадьбе
bottom of page