top of page

Life is a journey

Ірина та Шеріф

Інтернаціональні весілля – завжди цікавий та надихаючий досвід для нашої команди. Врахувати особливості різних культур, акуратно та стильно привнести етнічні елементи, відобразити унікальну історію пари та при цьому зробити комфортне та зрозуміле свято для кожного гостя. Завдання не завжди просте, але захоплююче. І найбільша наша нагорода та головний критерій успішного свята - щасливі посмішки пари та теплі обійми великої та дружної міжнародної вже родини.
 

Весілля Ірини та Шеріфа вийшло таким персональним, оскільки у наповненні (візуальному та смисловому) ми тонко та акуратно привнесли елементи культури трьох значущих в історії пари країни: України, Єгипту та Голландії. В оформленні гостьових столів цей лейтмотив мінімальний: назви гостьових столів – головні аеропорти вказаних країн та милі подарунки для гостей у вигляді іменної бирки для валізи. А ось додаткові зони: фуд-станції та фотозона якраз відповідали за привнесення національного колориту кожної країни. Під час велкаму гостей зустрічали стіл із традиційними українськими закусками та єгипетський хумус-бар. Також гості могли сфотографуватися на згадку біля фотозони, що асоціюється із Голландією. Або замовити коктейль за спеціальним меню (назви коктейлів були ретельно підібрані парою).

Упевнені, що гості Ірини та Шеріфа запам'ятають не кількість квітів (хоча, їх теж було чимало), не обрану кольорову гаму, не меню (хоча це також важливо), а ті унікальні деталі, які асоціюватимуться виключно з історією пари, і повторити їх на будь-якому іншому святі буде не доречно. Ми за унікальність! І нам не шкода часу та сил на те, щоб зробити ваше свято особливим.

wedding, Ukraine, весілля, Київ, Інтернаціональне, наречена, наречений, ресторан, церемонія, Осокор, Osocor, ковід, під, час, украино-арабская, краино-ливанская, свадьба, україно-арабське, країно-ліванське

Організація та координація: весільна агенція MUZA-wedding

Флористика та декор: Koinonia studio

Фото: Оля та Олег Стеценки
Відео: Horizon

Ведуча церемонії: Маріанна Нікітенко

Ведучий вечора: Мішель Сайкалі

Локація: Osocor residence

bottom of page