top of page

Жити тут і зараз

Діана та Андрій

Не втомимося повторювати, що на особливі моменти не треба чекати, їх треба створювати.

Це справжня сміливість - у найпростіші часи для країни і всіх нас часи зібрати рідних та друзів і хоча б на один день поринути у свято кохання.

Свято кохання Діани та Андрія - справжній феєрверк яскравих подій, щирих емоцій та сюрпризів.  

 

Ранок весільного дня, спокійний та затишний, молодята провели вдома зі своїм улюбленцем Мічі. З приїздом друзів настрій змінився на веселіший і драйвовіший. З цього моменту у дівчат та у хлопців плани розділилися.

 

Перша зустріч Діани та Андрія у весільних образах сталася лише під час церемонії, неймовірно зворушливій та глибокій. І, звичайно, винос обручок не можна було нікому доручити, крім Мічі.

Час святкувати кохання, святкувати життя! На гостей чекав бар, зона побажань та полароїда, зона Мічі (замість квітів гості приносили корм для чотирилапих, який потім молодята передали до притулку для тварин), яскрава шоу-програма та нереально емоційні сюрпризи.

 

Гості стали свідками того, як відбулася пропозиція руки та серця (перша - на відео, і ще одна безпосередньо під час весілля), неймовірно красивого першого танцю, танцювального сюрпризу від Діани та найнесподіванішої події – вечірнього обміну клятвами при світлі свічок. Емоції цього дня назавжди у наших серцях! Жити тут і зараз!

Весілля, року, велике, незвичайне, церемонія, зона, церемонії, Роман Міщеряков, найбільш, пишна, blossom, пінтерест, pinterest, гучна, MUZA-wedding, муза-ведінг, трипільське сонце, організація, організувати, координація, Свадьба, года, большая, необычная, церемония, зона, церемонии, Роман Мищеряков, самая, пышная, пинтерест, блогера, громкая, муза-вединг, трипольское солнце, организация, организовать, координация, свадьбы

Організація та координація: весільна агенція MUZA-wedding

Флористика та декор: Blossom design

Фото: Іра та Діма Фролови
Відео: Dyachenko Production

Ведуча церемонії: Наталія Болдинська

Ведучий вечора: Роман Міщеряков

bottom of page